April 2013

Stay positive

18. april 2013 at 18:03 | Summer |  Diary
Ahojte kočeny :)
Nejprve začnu tím, že včera jsem byla na sezení s paní psychiatričkou. Bylo to moc fajn, popovídaly jsme si, ale bohužel mi příjde, že ta sezení nějak ztrácejí smysl. Pokaždé mi klade stále divnější a nesmyslnější otázky a kolikrát mě to i mate. Ale hlavní je, že i jí příjdu teď pozitivnější a lépe naladěná než posledně.
Neustále dělám pokroky. Minulé pondělí jsem sama snědla večeři, která byla pro mě i pro taťku. Však pohoda. Dnes? Maminka udělala ten nejmňamóznější jáhelník. Měl být pro čtyři osoby. Ale jaksi jsem si ho přivlastnila a ostatní ani neochutnali. Takže sečteno podtrženo, recept byl pro jednu velice hladovou osobu :D Sere mě to? Ne. Sere to Anu? To doufám!
Ale nejlepší na tom je, že i když mě kolikrát ta mrchapřemlouvá, že to jíst nemusím, že mě přice nikdo do toho nenutí, tak i přesto si to dám a ještě té potvoře vynadám, ať zaleze někam do kouta a nechá si ty svý debilní rady pro někoho jiného, protože o ně nestojím.
Takže rada pro holky, co se v tom tak ještě nějak plácáte: Okamžitě zapuďte všechny špatné myšlenky. Vím že se to lehko řekne, ale hůř udělá, ale ten výsledek! Ten pocit, který potom získáte je opravdu k nezaplacení.
Konečně se zase vracím do normálu a začínám žít život jako obyčejná puberťačka, která má rozum. A jelikož je tak krásné počasí, chtěla bych začít i běhat. Ale nebojte, určitě ne abych zhubla. Prostě mi chybí nějaká ta dávka pohybu a taky si potřebuju pročistit hlavu a dostat trošku do kondice :)


4.4.2013

4. april 2013 at 18:35 | Summer |  Diary
Hola amigos!
Jak se vede? Musím se pochlubit. Dnešek je pro mě skvělý. Cítím se znovu sama sebou. Jako by tu žádná "Ana" se mnou nebyla. Jím porce jako dřevorubec, ale vůbec mi to nevadí. Nechápu, jak jsem si dřív mohla myslet že jím obr porce, fakt jsem byla blbá. Snad mi takovéto myšlení vydrží.
Možná mi tu dobrou náladu navodil i článek u Melounka. Kdo jste ho neviděly, šupejte k ní. Je to neskutečná bojovnice a mám ji velice ráda a přeju jí tento skvělý úspěch.
Ale zpátky ke mě. Prosily jste mě tady i na mailu, abych uveřejnila nějaký jídelníček. Sice jsem řekla že momentálně ne, ale nakonec jsem vyměkla. Není to sice super úžasné, ale zrovna dneska končím ve škole 13.30 a je pro mě zbytečností jít tam do jídelny, když můžu jít doma, takže mějte pro to pochopení. :)

Snídaně: Banán+ celozrné lupínky+ straciatelový tvaroh, capuccino
Ve škole: Obložený celozrný rohlík (máslo, kuřecí šunka, ledový salát, okurek)
Tyčinka Chimpanzee brusinka
Tyčinka Fitness Nstle
Oběd: Kuřecí maso na zelenině (brokolice, paprika, kukuřice, mrkev)+ divoká rýže
Večeře: To samé co oběd

Samozřejmě když mi někdo něco nabídne, tak neodmítnu, ale nepříjde mi důležité to tu vypisovat. Prostě to patří k životu :)
Tak se mějte, snad se zase někdy ozvu.

EDIT. 19:45- Dostala jsem pozvání na kafčo od jednoho moc milého kluka. Ha, hned se zas poťouchle usmívám jak ten největší debil. :D
Tumblr_mfbblu0hgm1rwbin8o1_500_large

I´ll kill you, cause I´m fighter

1. april 2013 at 14:50 | Summer |  Diary
Aloha! No, vzhledem k počasí o asi není zrovna ideální pozdrav :D
Jakpak si užíváte Velikonoce? Doufám, že jste včera měli tradiční kachnu se zelím a knedlíkem, nebo alespoň něco podobného. Po tak dlouhé době jsem si na něčem takovém neskutečně pochutnala- bodejď když jsem to vařila já s mamkou. Ani nechtějte vědět, kolik jsem do sebe zvládla nasoukat knedlíku. Malé číslo to opravdu nebylo :D
Dnes jsem po dlouhé době vařila pouze já a rozhodla jsem se experimentovat s kokosovým mlékem. Suprové. Někdy možná přidám recept.
Co se u mě týče psychické stránky, chvíli oblačno s občasnými přeháňkami. Minulý týden jsem měla naprostý skrat, kdy jsem probrečela asi hodinu vkuse, ale pak dobré. A teď je to snad jen a jen lepší.

Takže drahá Ano- Do teď jsi ničila ty mě, ale já ti to oplatím. A stokrát hůř. Budu tě trýznit tak dlouho, dokud tě úplně nezničím a nezbude z tebe nic než jen pouhá vzpomínka. Těš se.
S láskou Summer ♥

Tumblr_mjsl54ikio1s8f7ryo1_400_large