March 2013

Running in circles

25. march 2013 at 16:00 | Summer |  Diary
Ahoj holky, promiňte, že jsem se dlouho neozvala. Moc růžově to se mnou nevypadá- spíše černě. Poslední měsíc nebo dva to šlo se mnou hodně z kopce. A nejhorší je, že jse byla zdechlá s tím něco udělat.

Chodila jsem jako duše bez těla- bez energie, nálady. Neměla jsem vůbec náladu na nic a na nikoho. Ve škole jsem nedávala pozor, jen jsem to tam nějak odseděla a doma to samé. O jídle radši nemluvím vůbec- nejedla a když jo, žaludek to neunesl a šlo to ven (zkouším znovu pangamin na trávení). Váhu ani nechtějte vědět, vůbec se nemám čím chlubit.

Ale pozitivní je, že jsem si konečně uvědomila co dělám za vylomeniny. A to jen díky tomu, že opravdu nechci jít někam do léčebny a taky kvůli rodině. Dělají pro mě první poslední- notebook k Vánocům, zájezd do Švédska v červnu se školou a slíbili mi mou vysněnou zrcadlovku, kterou ale bohužel nedostanu okamžitě k narozkám (až podle finančních prostředků- ale prý do Švédska bude). A já se jim za to odvděčuju takto- nejezením, podváděním, hubnutím. Ale tomu je konec. Dnes jsem snad konečně prozřela a musím se momentálně pochválit- žeru si jak královna :D
Snad mi toto nadšení vydrží i do dalších dnů. Ikdyž jíst porce větší než chlap není zrovna příjemná záležitost :/

Tumblr_m4ywrckvn71rrhgz6o1_500_large
Tak takové snídaně bych si nechala líbit :)