January 2013

I´m fine

10. january 2013 at 18:56 | Summer |  Diary
Nazdar baby (tak nás zdraví třídní),
za poslední dobu se neudálo nic zvláštního. Vše při starém. Nebo spíše novém? Teď nevím.
Jídlo se snažím neřešit, ale občas se přistihnu, jak nad tím moc dumám a nejradši bych si za to naliskala. Taky s někdy ještě doma kvůli tomu trošku chytneme, ale za chvilku je to všechno zase v pořádku. Mamka je holt cholerik. Ale aby tento článek nebyl až tak o ničem, napíši vám, co jsem za poslední dobu udělala/objevila nového :)

Objevila jsem kouzlo cottage- úplně skvělý je se svařeným jablíčkem, skořicí a oříšky (určitě vyzkoušejte)

Vyzkoušela jsem sojové dezerty od Alpra- trošku divná chuť, ale po chvilce mi to zachutnalo

Taky jsem zkusila Provamel, sojový bezlepkový pudink- rozhodně chuťově lepší než dezerty od Alpra

Dnes jsem si koupila protein. Ráno jsme se s mamkou bavily, jestli znovu nechci zařadit nutridrinky, tak jsem řekla že ano. Ale vybádala jsem, že ten co jsem doma byl spíše sachariďák, tak jsem pohledala a našla tento. Když jsem ho ovšem přinesla domů, dostala jsem nehorázného zdrba proč to kupuju. Ach ta logika. No nic, chuťově mi připadá trošilinku umělý, tak budu muset vychytat množství a možná ho zkusím s mlékem.

Pokud si pamatujete na článek o mé falešné kamarádce, tak s lítostí oznamuji, že se nic nezměnilo. Konečně se mi potvrdilo, že je opravdu natvrdlá a vůbec se mě nezajímá. Až teprve teď zjistila, že k jídlu nechovám žádný odpor, že jím ráda a nemusím se do toho nutit. Je smutné že i po tomto všude vykládá naprosté kecy.

Až půjdete do obchodu, určitě se podívejte po mléčné rýži Ravensberger. Je naprosto dokonalá a jako dělaná pro ty, kteří jsou líní si uvařit mléčnou rýži doma tak jako já :D

Abych si i tak trochu odpočinula od okolního shonu, založila jsem si osobní blog

A v neposlední řadě jsem se zádobila pořádnou várkou knížek. Bohužel není moc času, tak nevím kdy se do nich KONEČNĚ pustím :)

V nejbližší době můžete opět čekat článek, který ponese název Food inspiration II :)

Food inspiration

1. january 2013 at 15:18 | Summer |  Random
Chtěli jste to, máte to mít. Tady Vám přináším opravdu jen pár fotek mých jídel. Moc jsem toho za poslední dobu nenafotila a fotky z dřívějška jsou absolutně strašné :D
Snad najdete něco, co se Vám zalíbí a taky zachutná :)

Taková malá zkouška, aby jste naladily své chuťové buňky :D

Hokkaido muffins

1. january 2013 at 15:16 | Summer |  Recipes
Je tady nový rok a s ním jsem se rozhodla si upéct nějakou mňamku ke svačině, i když je cukroví doma stále dost. Chtěla jsem vyzkoušet paleo muffiny od Beautygloss, ale neměla jsem doma potřebné suroviny, tak jsem spojila svůj recept s jejím a vznikl tento nový. :)