Christmas time

6. december 2012 at 16:18 | Summer |  Diary
Miluju toto roční období! Obzvlášť ten výhled na krásně zasněžený park pod okny. Zima je jediné roční období, kdy v parku nikdo není a tak je konečně klid.
Jediné negativum je ta strašná cesta ráno do školy! Kosa jak blázen a strašně to klouže, takže není nouze o nějaký ten "držkopád" a následné pobavené výrazy kolemjdoucích. Ještě že existují termohrnky a skvělá kávička obohacená o karamelový sirup.

Jak jste si užili včerejší nadílku? Přinesl vám Mikuláš něco dobrého na zub? U nás toho byla spousta. Maminka na mě myslela a tak jsem dostala spoustu dobrůtek. Ale více než zmiňované dobrůtky mě potěšily ozdůbky do pokoje. Bude mi to tady krááásně svítit. :)
Za chvilku už tady máme Vánoce a pořád mi chybí nějaké ty dárečky! Absolutně nevím co koupit taťkovi a babičce. Help! :D Jinak mamča už začala pomaličku dělat těsta na cukroví, tak se snad na to o víkendu vrhnem. No co, oželím učení a raději budu péct. Chci zkusit i upéct brownies z červených fazolí. Prý je to strašně dobré, tak jsem zvědavá.

Jak jsem zmiňovala v minulém člámku, o víkendu jsem byla se sestřičkou v Brně na nákupech a náramně jsem si to užila. Konečně po dlouhé době jsme si zase hezky povykládaly a vyjímečně se nehádaly :D. Prochodily jsme celou Vaňkovku,a hned třikrát, Olympii a večer jsme se zašly podívat na náměstí na trhy. Moc se mi líbilo, jak bylo náměstí vyzdobené. Oproti Brnu vypadá Zlín jak po nějakém atentátu, měli by s tím něco dělat. Prostě celý den krásný, spousta dárků nakoupena a taky jsem nezapomněla koupit něco malého pro sebe. :
Za poslední dobu jsem si vypěstovala strašnou závislost na tvarohu a kus-kusu (samozřejmě každé zvlášť :D). Mohla bych to jíst pořád. A vyjímkou ani nebyla dnešní svačinka, ke které jsem i využila nadílku od Mikuláše.
Nějaké fotečky máte pod perexem. :)

Nadílka pro celou rodinku

Co je moje- karamelový sirup, horká čokoláda, sušené ovoce, nesolené kešu a mandarinky s pomerančema. :) Ale i to co není moje si pravděpodobně zabavím :D

Vyšlehaný tvaroh s jogurtem, sušeným ovocem (brusinky,švestky,datle,rozinky,meruňky,broskve,ananas), mix oříšků (kešu,para,pekany,vlašské), lísková jídra v hořké čokoládě a perníkové srdíčko od maminky (nakonec skončilo rozdrobené a zamíchané :D)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 *Michelle* *Michelle* | Web | 6. december 2012 at 20:17 | React

Já miluju léto, tuhle kosu nemám ráda :D ale Vánoce jsou krásné, ty mám moc ráda =)
Tu kosu taky nesnáším =X
Já dostala plný pytel čoko musli, Ego sušenky, čoko podkovu, ovoce, 200 korun(:D) a mléčnou čokoládu =)
My budeme péct v sobotu :D
To jste si musely užít :)
Já mám závislost na mléčných výrobcích(mléko s grankem, smetanové jogurty, mléčné rýže, mléčné krémy♥) a na hermelínu :D
Krásná nadílka :)

2 Janniebel Janniebel | Web | 12. december 2012 at 20:16 | React

piš mi na jann-ie@seznam.cz :*..víš kdo píše:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement