Busy

26. november 2012 at 21:13 | Summer |  Diary
Hezký večer holky. V posledních dnech jsem nějak zaneprázdnená. Pořád něco dělám. Například v pátek jsem byla až do devíti večera na bazéně, kde jsem nakonec strávila celou sobotu a půlku neděle. Asi si teď klepete na čelo, co bych tam tak mohla dělat. Odpověď je prostá. Miluju plavání a když mi momentálně není souzeno závodně plavat, rozhodla jsem se si udělat kurz na rozhodčího. Páni, byl to vcelku zážitek. Nic těžkého, protože veškerá pravidla jsem znala z vlastních zkušeností, ale ta nervozita když mačkáte stopky nebo máte někoho diskvalifikovat. Uffff. Ještě že je to úspěšně za mnou. :)

Minulý týden jsem pořád vstávala před šestou. Děs běs. Tento týden vstávám jen něco po šesté. Opravdu velký rozdíl, co? Ale i těch pár minut je k něčemu dobrých. Dneska jsem po dlouhé době pekla. Pokud jste si nevšimly článku níž, byly to banánové muffiny podle Watermelon (až teda na ty vajíčka která jsem zapomněla) :D. Dlouho nám nejspíš nevydrží, protože jsou opravdu skvělé a díky špaldové mouce i zasytí. Už vymýšlím co budu péct příště, protože mě to nějak chytlo. Budu si muset pořídit nějaký ultra nóbl pěkný deníček kam si budu psát všechny recepty :D

Tento týden bude úkrutný- zítra písemka z bankovnictví a možná nějaké to zkoušeníčko, středa doktorka+zubařka (bojím,bojím :D), ve čtvrtek písemka z matiky kterou naprosto nechápu a v pátek nejspíš chemie a fyzika a ještě k tomu si v průběhu týdne musím dopsat zeměpis.Nejhorší je že nikdy nevíte kdy si učitel usmyslí, že bude zkoušet. Děs!
Ale strašně se těším na víkend! Se sestrou jsme se domluvily že pojedeme do Brna na vánoční nákupy. Juchů! :D Jsem děsný shopaholic, tak si to maximálně užiju a snad teda něco nakoupím :)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 *Michelle* *Michelle* | Web | 29. november 2012 at 21:46 | React

Já taky musím furt něco dělat :D odejdu ráno, vracím se večer a večer udělám 400 cviků :D většinou jdu ještě běhat :D
Muffiny miluju :)
Příští týden mám taky testy :/
Taky miluju nákupy oblečení♥

2 its-like-a-dark-paradise its-like-a-dark-paradise | 22. december 2012 at 22:23 | React

Jůůů :) Kdes vzala perníček ze Shreka? :D Dala bych si. Mmmm...mňam. Moc dobře píšeš. A ta kresba nalevo... To je úžasný. Kreslilas to ty? Moc se mi líbí ten design. Je to nádhera... :)))))

Adria Del Rey *x_x*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement