Trpělivost

29. october 2012 at 19:21 | Summer
Jak velkou musí mít člověk trpělivost, aby dosáhl svého cíle? Odpověď je jasná. Tak velkou, aby ho dosáhl a pak v něm i pokračoval. V mém případě jsem zatím projevila trpělivost snad v největší míře, jakou jsem kdy dokázala. A ono to pořád nestačí. Už chci konečně přibrat! Leze mi krkem, že se to číslo ne a ne hnout směrem nahoru.

Doma jsou z toho jen problémy. Několikrát za týden si vyslechnu, jak si naprosto libuju v hubnutí a ničení rodiny a sama sebe. Že mi to prý dělá dobře. A tak většinou odcházím do školy se slzami v očích a naprostou nechutí něco pozřít. Naštěstí už jsem si na to vcelku zvykla a mamka si včas uvědomí, že přepískla a kolikrát mi i napíše, že se omlouvá. Chápu to, být na jejím místě, tak jsem taky vzteky bez sebe.

Asi bude nejlepší, když se poradíme s mou psychiatričkou (jdu k ní ve středu, držte mi palce ať o mě ještě vůbec uslyšíte) a následně nejspíš i s nutričním poradcem. Oboum nám je divné, že jím porce jak dřevorubec a váha se nehne ani o pitomé deko. Mrzí mě, že si myslí, že svačiny vyhazuju, ale to opravdu nedělám, Šidila bych tak leda sebe a tak nevím jak jí mám dokázat, že je opravdu nevyhazuji. Na druhou stranu jsem ráda, že mamka má vcelku pochopení pro to, že se nechci v jednom kuse ládovat nezdravými věcmi. Mimochodem, zkoušeli jste někdo halvu/chalvu? Co na ni říkáte?

Konečně u nás začalo sněžit! Páni, ráno když jsem šla na zastávku tak nic a když jsem vystoupila na kopci u školy, chumelenice jak blázen. Ani si nepamatuju, kdy naposledy v říjnu sněžilo. Jen aby to tak vydrželo do Vánoc. Miluju toto počasí! Je skvělé když stojím ráno na zastávce s termohrnkem dobrého vanilkového kafe a zabalená v zimním kabátě a ostatní kolem mě drkotají zuby jaká jim je zima. Jo, jsem škodolibý člověk :D

Ještě bych chtěla poděkovat Vám všem co mi komentujete články. Nejen že si cením vaší podpory, ale především vašich názorů a rad, jak to ještě vylepšit. Kolikrát mě to i nakopne, že má cenu vydržet a bojovat dál. Jste skvělé, moc děkuji! A taky by mě zajímalo, jestli by Vám tady nevadily nějaké fotky, které se mi za poslední dobu nahromadily. Kvalita sice není nic moc, ale některé jsou mé oblíbené a ráda bych se s Vámi o ně podělila.

Vzkaz pro Floss: Jestli ještě pořád stojíš o ten odkaz na fotky, napiš mi prosím mail kam ti můžu poslat odkaz :)

Edit. 20.07
Vzpomínáte si na tu "kamarádku" o které jsem psala nedávno? Zase se ozvala a to jenom proto, že ve středu jdu k doktorce (psychiatričce) a chce vědět podrobnosti. Pche! No to víš že jo zlato. Po tom, co se jí jiná kamarádka svěřila, že se s ní rozešel kluk a ona to teď rozhlašuje dál... No není pitomá? Jak jí asi tak mám věřit? Stejně se odpovědi asi nevyhnu, protože se uvidíme ten den na tréninku, nebo ne?
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Floss Floss | Web | 30. october 2012 at 19:41 | React

jasně, pořád o ty fotky stojím :) mail: niki-13@seznam.cz děkuji moc předem :)
s tou váhou je to fakt divné, když jíš hodně a nic se neděje :(
kamarádce, teda spíš "kamarádce" bych být tebou nic moc neříkala...

2 Summer Summer | Email | Web | 30. october 2012 at 19:56 | React

[1]: Ha, dnes dvě deka nahoru! Konečně něco :D Hned ti ten odkaz pošlu :)

3 Semi Semi | Web | 30. october 2012 at 20:24 | React

Na 'kamarádku' kašli :) Ty to dokážeš zlato! :-*

4 Summer Summer | Email | Web | 30. october 2012 at 20:39 | React

[3]: Ráda si s ní povykládám, ale o tomto opravdu ne. Když jsem se rozešla s klukem, protože měl pletky s policií (řekl nám to její taťka který je policajt)a ona mě jen utvrzovala že dělám dobře, měly jsme zákaz se s ním obě bavit a hned na druhý den s ním ona někam jela na akci a do teď se s ním vídá.... Takže už jí opravdu věřím jen v máločem. Hodně mě zklamala.
Děkuju za podporu :* Věřím, že to dokážu, musím a chci! :)

5 its-like-a-dark-paradise its-like-a-dark-paradise | 22. december 2012 at 22:45 | React

Musím se přiznat, že nejsi sama. Taky pořád jen jím a jím- láduji se vším možným. Myslím, že je to v pořádku... Ano, sice potom vypadám tak, jak vypadám, ale bojovat se s tím dá. Občas ztloustnu tím, že když pečeme, vezmu si hrst vanilkových rohlíčku a všechny je nacpu do pusy. Jakékoli cukroví mi pomáhá tloustnout. Myslím, že pomáhá taky jíst pořádné jídlo, ať je toho hodně- nemusí toho být moc, jen pořádné jídlo. Většinou mi to pomůže. Už jsem na šedesátce! :D

Adria Del Rez *x_x*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement