Radosti

31. october 2012 at 20:29 | Summer
Pokaždé, když si promluvím s paní psychiatričkou, cítím, že jsem o nějakou tu starost lehčí.. Mám štěstí že je to strašně příjemná paní, se kterou se skvěle povídá. Dnes jsem u ní strávila skoro hodinku a půl a celou jsme ji provykládaly. Sice jsem nebyla na začátku ráda že jí musím sdělit menší váhu než minule, ale našly jsme ty skryté rezervy a u tohoto tématu se zdržely opravdu jen chvilinku. Zato jsem se pěkne rozvykládala o té své kamarádce. Páni, jak ona z toho byla vyvedená z míry. Bylo vidět, že se mnou soucítí a jen mi potvrdila, že bude nejlepší když kamarádce nebudu sdělovat podrobnosti o mých sezeních a ani o anorexii jako takové. Obzvláště když se chce povyšovat nad ostatní že ví něco víc.
Naopak když jsem se dnes potkala s jinou kamarádkou a ta se mě zeptala jak se mi daří a jestli už je to lepší, bylo vidět že to jde od srdce a myslí to naprosto upřímně. To mě hodně potěšilo.


Malou radostí ráno bylo, když se váha opět pohla (viz řádek nad menu). Třikrát hurá! Už bylo načase, jinak bych si začala myslet že jsem opravdu divná. Po dlouhatánské době mě maminka udivila- udělala domácí bílý jogurt. A to bez jogurtovače. Naprosto mňamózní! A smíchané s čokoládovo-višňovým musli nebo jinými lupínkami.... Byla jsem v sedmém nebi. A co teprv když jsem přišla ze školy! Kokosová buchta. Maminka prostě ví, že jsem blázen do všeho co voní po kokosu a tak mě hezky vykrmuje rozmazluje. Zrovna nedávno přede mnou musela schovat kokosový sprchový gel od Ziaji, prý až na Vánoce. Sakryš, tak dlouho to nevydržím.

Je zvláštní, jak se tak dívám kolem sebe, zjišťuji, že v mém okolí se vyskytuje hodně slečen, co bojují stejně jako my. A ještě více mě udivilo, když jsem zjistila, že minimálně polovinu z nich znám. Zrovna nedávno mi maminka vykládala, jak taťkův doktor má vnučku, která se z toho snaží dostat, a mi ji zrovna potkáme. Mamku polilo horko když ji poznala. Viděla jsem, jak se v ní všechno pere, jak nás srovnává. Jsme si hodně podobné. Nakonec to přešla jen poznámkou, že jsme se do takové situace dostaly naprosto zbytečně..... Má pravdu. Ale hlavní je uvědomit si to a začít bojovat a dotáhnout to až do konce.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 *Michelle* *Michelle* | Web | 1. november 2012 at 20:53 | React

Ahojky, já jsem Lady Rachel, mám teď jinou přeszdívku a jiný blog. blog je o mém léčení PPP, navštiv mě pls :) Jinak já měla dneska také jogurt s čoko musli :) a smetanový :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement