Pokroky

23. october 2012 at 16:32 | Summer |  Diary
Včerejší vážení? Fiasko! Jsem ze sebe zklamaná. A ještě horší je, že jsem zklamala mamku a doma se kvůli mě jen hádají a to mě štve nejvíc.

Od dneška nejspíš najíždím na nový režim- bílé rohlíky k snídani místo jogurtu s lupínkama. Čekala jsem, že to bude horší. Sice nesnáším, když mám jístk skoro celý den pečivo (snídaně, svačina, večeře), ale nějakou chvilku to nejspíš budu muset zvládnout, nebo už padla zmínka že si ke svačině můžu teda vzít jogurt s lupínkama+ ještě něco. Sláva!

Taky jsem dnes měla po sto letech sladký oběd- buchtičky s krémem. Snědla jsem jich víc než jsem měla v plánu. A plán byl takový, že jen ochutnám od mamči, protože už jsem měla oběd ve škole, ale když jsem teda ochutnala...Ach bože, jak jsem bez toho mohla být? Nakonec jsem jí to celé snědla a chudera si musela vzít novou porci. Musím sladké obědy zařadit trošku častěji než jednou za uherský rok.

Napadlo vás někdy, že byste se šly dobrovolně léčit? Poslední dobou o tom uvažuju dost často, ale mamka o tom ani nechce slyšet. Zajímavé, když vezmete vpotaz, že většinou rodiče musí přemlouvat dívku aby se šla léčit...

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 anorexia-kills anorexia-kills | Web | 23. october 2012 at 20:23 | React

dám, napiš mi ale někam e-mail prosím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement