Lazy weekend

21. october 2012 at 16:59 | Summer |  Diary
Holky, já jsem tak děsně líná. Měla bych se učit nebo cokoliv dělat, ale místo toho tady sedím s hrnkem horké karamelové čokolády a jablkovo-tvarohovým dortem, co jsem včera pekla, a projíždím vaše stránky, We Heart It a podobně. Zastřelte mě. Absolutně se nemůžu k ničemu dokopat. Maximálně tak si lehnout do postýlky a začíst se do nějaké knížky- jsem totiž strašný knihomol, ale povinnou četbu absolutně nesnáším.

Dnes jsem si udělala takovou malou radost- konečně jsem po hlouhé době zase vařila oběd. Babička donesla z města kuřecí maso a strašně dlouho jsem neměla takovou dobrou omáčku z dýně, co mamča zavařuje na horší časy, takže nebylo co řešit. Jako přílohu jsem uvařila rýži. Sakryš, takovou dobrotu už jsem dlouho neměla. Škoda že jsem toho neuvařila víc.

Včera večer jsem se nudila a procházela fotky, co mám v počítači- z dovolené, ze závodů, z plesu. Rozbrečela jsem se. Fotky ze závodů- šťastná holka s vysportovanou postavou, co absolutně neřeší, co a kdy sní. V té době jsem strašně ráda vařila, ale nezdravé věci. A vůbec to na mě nebylo znát.
Fotky z plesu- ach, jak mi ty šaty slušely. Udělaly mi nádherný pas a taky prsa které teď asi jako většina postrádám. Kdybych si ty šaty teď měla znovu obléct, asi by ze mě spadly.
Fotky z letošní dovolené- tak tady jsem se rozbrečela. Nechápu, jak jsem mohla být tak slepá. Vždyť s takovou bych mohla dělat v hodinách biologie živou kostru. Stydím se!

A tak si říkám:" Co se to sakra stalo?! Vždyť já nikdy nebyla tlustá, jen jsem měla atletickou postavu.". Je škoda, že jsem si toto uvědomila až teď a ne dřív.

Kdybyste měli jakýkoli dotaz, nebo cokoli jiného, stačí kliknout na Ask me a tam vám velice ráda odpovím.

EDIT 20.30
Naši se vrátili ze Slovenska. Musela jsem sníst kus jablkové buchty a klobásu. Je mi špatně- přímo na zvracení. Ale zvracet nebudu, nesmím. Zítra se vážím. Mám z toho strach. Nejraději bych se vrátila o rok zpátky a vše změnila.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Elis Elis | Web | 21. october 2012 at 18:53 | React

ani mi nepripomínaj učenie :D tiež som celý víkend nič nerobila :D teda vlastne celý týždeň a teraz všetko doháňať :/

2 Elis Elis | Web | 22. october 2012 at 20:57 | React

práve som si kvôli tebe bola kuknúť to BMI a vychádza mi tak 17 keďže neviem presne výšku :D no mne ide skôr o tú psychickú stránku a tiež o to že nedokážem normálne jesť a aj keď som zvýšila príjem tak stále v podstate umieram akurát že pomalšie :/ ak to zvládate doma je to určite super :) ale možno aspoň k nejakej psychologičke by si mohla skočiť aby si do toho znovu nespadla alebo tak :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement