Fake friend

28. october 2012 at 5:55 | Summer
Je špatné, když si procházíte těžkým obdobím a váš nejlepší přítel se ukáže jako naprostý idiot, co nemá ponětí, jak se v dané situaci zachovat. A koho to potká? Samozřejmě že mě!

Když jsem spadla do anorexie, mamku to hodně vzalo a potřebovala o tom hodně mluvit s kamarádkami. Jedna má dvojčata v mém věku- ty nám strašně pomáhaly a poctivě držely jazyk za zuby, a druhá má taktéž holku v mém věku- mou "nejlepší kamarádku". A jak se říká, jablko nepadá daleko od stromu, Obě dvě jsou strašné drbny, co neudrží jazyk za zuby. Když to s nimi teda mamka probírala, netušila, co z toho bude za problémy.Všechno to začalo, když jsme měli s třídou ze základky "slučák". Mamka nejdříve otálela, jestli mě má pustit, ale kamarádčina mamka ji přesvědčila, že mi jen pomůže se dostat do kolektivu, že se třeba někam pohnu. Ha ha ha. Celý slučák proběhl naprosto v pohodě. Sice se mě pár děcek ptalo, jestli nejsem nějaká moc vyhublá, ale když jsem jim řekla, že až tak tolik jsem nezhubla (což byla naprostá lež), tak to prostě přešli a dál neřešily. Jenže když jsem přijela ze slučáku domů, čekalo mě nemilé překvapení. Teď se asi řeknete, že jsem naprostá svině a kdo ví co ještě, ale měla jsem k tomu ještě jiný důvod- vlezla jsem té kamarádce na fb, který u nás nechala zaplý. Když jsem si přečetla ty zprávy, úplně mě orosilo.

Nejen, že jsem se o sobě dozvěděla, že jsem kuřačka (což opravdu nejsem!), ale hlavní věc byla, že to o mě na slučáku věděli skoro všichni! Některým už to řekla předem, s jinýma si o tom údajně povídala přímo tam, když jsem spala. Prý se jim tam rozbrečela, protože je toho na ní moc. Že se mi strašně snaží pomáhat, ale už neví jak a taky že to ze sebe potřebuje dostat. Naprostý kec! S další holčinou co nebyla na slučáku si o tom taky psala a řekla jí, že se doma úplně sesypala, kdyř se dozvěděla, že mi doktorka řekla, že jsem skoro umřela. Kdy? Když mi na dovolené snědla skoro všechno jídlo co jsem měla? Nejspíš.

Už mě nebaví jak ze sebe dělá chudáčka když všem tvrdí jak mi strašně pomáhá a snaží se se mnou komunikovat, ale že nejevím zájem. Ale jak se mi snaží pomoct? Tím že mě ignoruje a chodí někam pařit i když má antibiotika, píše si s mojim bývalým, ze kterého se vyklubal kriminálník, nebo že to rozhlašuje dál a dál a ještě k tomu si to přibarvuje? Ne, díky. O takovou pomoc opravdu nestojím. Ve čtvrtek jsem byla s ostatníma trenérama přípravky (učím malé capaty plavat) na pizze a všichni do jednoho mě sledovali jak a kolik toho jím. Děs.

Než mít takovou falešnou kamarádku, tak to si raději popovídám s někým, u koho mám jistotu, že mě vyslechne a nikde nic nebude vykládat. Nejhorší na tom je, že ji nemůžu dosvědčit že mám pravdu, protože by se provalilo, že jí lezu do soukromí. Chjo. :/

Omlouvám se za naprosto nic neříkající článek, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Liss Liss | 28. october 2012 at 9:42 | React

Chůdě ,tohle je mi fakt líto :( Tak ráda bych byla Tvá kamarádka...nechápu,jak někdo může být tak zlý a necitlivý!

2 Semi Semi | Web | 28. october 2012 at 10:54 | React

Musím se smát, jak jsou ty krávy stejné. Mě do toho 'kamarádka' ještě hodně pomohla a rozhodně se mi nesnaží pomoct jak tvrdí, rozhodně jí to tak nemrzí a už vůbec ze mě není špatná.

3 Summer Summer | Email | Web | 28. october 2012 at 10:59 | React

[2]: Tak ty jsi můj člověk! Ona všude vykládá jak je z toho strašně špatná a jak se mi strašně snaží pomoct... Kulové... A to se ještě chtěla vecpat na moje sezení s psychiatričkou! Tak to vůbec, kdo ví jak by to dopadlo- asi bych se neudržela a zabila bych ji po první nepravdivé větě.
Jak říkáš, ty holky neví co způsobují...

4 Flou Flou | Web | 28. october 2012 at 12:40 | React

Je až zarážející co lidská blbost dokáže.. Ale já to měla podobné, taky mě kamarádka v té době kdy jsem .. nevím jestli napsat měla anorexii, protože nevím jestli je to to správné slovo.. no prostě když sem na tom byla nejhůř házela ještě níž a níž..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement